High school musical fanų forumas

Diskutuosime apie garsų ir visų vaikų pamėgtą filmą - High school musical

rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

Klausimėliai

Go down 
AutoriusPranešimas
Laura
Forumo įkūrėja
Forumo įkūrėja
Laura

Pranešimų skaičius : 110

Klausimėliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Klausimėliai   Klausimėliai EmptyPen. 06 26, 2009 7:05 pm

Klauskite jeigu ko nors nesuprantate ar nežinote Wink
Atgal į viršų Go down
Viva
Nedidelis fanas
Nedidelis fanas
Viva

Pranešimų skaičius : 58

Klausimėliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimėliai   Klausimėliai EmptySk. 07 12, 2009 6:47 pm

Aš norėčiau pasiūlyti padaryti žurnalą forumo, dar siūlyčiau sukurti kuo daugiau temų, BŪTINAI sutvarkyti forumo stilių (tuo galėčiau aš pasirūpinti). Taip pritrauktume kuo daugiau žmonių Cool Dar siūlyčiau padaryti temą specialiai forumiečių kūrybai ne tik su HSM, bet ir šeip savo darbelius visus, ant temų uždėti kuo kokybiškesnius avatarus, jeigu su šiuo pasiūlymų sutiksite, aš avatarus galėsiu sudėti į šią temą o jūs juos uždėsite kur nors, ten kur jie tiks. Smile cherry Va kiek pasiūlymų turiu, manau kažkas tiks ir patiks. Smile)*
Atgal į viršų Go down
Laura
Forumo įkūrėja
Forumo įkūrėja
Laura

Klausimėliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimėliai   Klausimėliai EmptyPir. 07 13, 2009 12:18 pm

Norėčiau Viva pagirti kuri yra pilna sumanymų, taigi aš sutinku su sumanymais: dėl žurnaliuko (jei norėtum jį galėtum ir kurti) Temas savaime aišku kursime Exclamation Būtinai padarysime tema forumiečių kurybai jeigu jie prisižadės būti aktyvūs Wink Atsiūsk man į PM avatarus ok?
Atgal į viršų Go down
Viva
Nedidelis fanas
Nedidelis fanas
Viva

Klausimėliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimėliai   Klausimėliai EmptyPir. 07 13, 2009 1:46 pm

Avatarus būtinai atsiųsiu, arba gal geriau sudėsiu čia, šiame savo pranešime, nes tu išvažiuoji, tai gal Eglė, kai turės laiko sudės juos į temas. flower

Dėl žurnaliuko, padarykite atskirą temą ir skiltį forumo žurnaliukas, ten pasirinksite straipsnius ir rašysite, aš galėsiu būti vyriausia žurnalo redaktorė, t.y. rūpinsiuos viršeliu, temomis. Smile) Nes jūs ir taip apkrautos darbais. Very Happy

Šie manau, kiekvieno aktoriaus biografijai tiktų:
Klausimėliai 23jmli0 Klausimėliai Rmqixc Klausimėliai 143oqw2 Klausimėliai 2zsp2e1 Klausimėliai 330qpoy Klausimėliai W6saau

O šie kitoms temoms:
Klausimėliai Wgyoph Klausimėliai 34yo9bk Klausimėliai F56cm9 Klausimėliai 34g7qsx Klausimėliai 34guaf9 Klausimėliai 2czyebo

Šis specialiai temai "ĮDOMU":
Klausimėliai 15wi2yx

Manau temos "susipažinkime" avataro nereikia keisti, nes ji gražus (man asmeniškai), bet dėl visa ko įdėsiu.
Klausimėliai 2yyzjw1

Tikėkimės, niekas ant manęs neužpyks, bet tokia jau esu, mėgstu rūpintis viskuo :DDD* Lauksiu jūsų atsakymų ir nuomonių. :* Klausimėliai 587619
Atgal į viršų Go down
Laura
Forumo įkūrėja
Forumo įkūrėja
Laura

Klausimėliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimėliai   Klausimėliai EmptyPir. 07 13, 2009 4:30 pm

Ačiū labai tavo beveik visi avatarai buvo panaudoti I love you
Atgal į viršų Go down
Viva
Nedidelis fanas
Nedidelis fanas
Viva

Klausimėliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimėliai   Klausimėliai EmptyPir. 07 13, 2009 7:29 pm

O kaip dėl žurnaliuko? Very Happy
Atgal į viršų Go down
Kristina
Naujokas
Naujokas
Kristina

Pranešimų skaičius : 9

Klausimėliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimėliai   Klausimėliai EmptyPir. 07 13, 2009 8:01 pm

man pirmi tame baltame fone nelabai nes kokybes nera o kiti tai visai grazus ...
Atgal į viršų Go down
Viva
Nedidelis fanas
Nedidelis fanas
Viva

Klausimėliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimėliai   Klausimėliai EmptyPir. 07 13, 2009 8:08 pm

O man pirmi kaip tik patinka, visi panašūs (galima sakyti, kad jie visi vienodi) ir gražiau, tvarkingiau forumas atrodo, ne taip kaip marmalynė kažkokia būna. cheers
Atgal į viršų Go down
Laura
Forumo įkūrėja
Forumo įkūrėja
Laura

Klausimėliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimėliai   Klausimėliai EmptyAntr. 07 14, 2009 8:45 am

Dėl žurnaliuko tai prašau kad pasirūpintų Eglutė, nes aš išvažiuoju
Atgal į viršų Go down
Viva
Nedidelis fanas
Nedidelis fanas
Viva

Klausimėliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimėliai   Klausimėliai EmptyAntr. 07 14, 2009 10:38 am

Laura - Ok, aš paprašysiu Eglės, kad nepamirštų Smile Sėkmės Tau! :*
Atgal į viršų Go down
Egle
Forumo įkūrėja
Forumo įkūrėja
Egle

Pranešimų skaičius : 22

Klausimėliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimėliai   Klausimėliai EmptySk. 07 26, 2009 7:48 pm

Vikutuk, tu man per skype viska issaiskink kaip ka padaryti ir bus padaryta! Klausimėliai 587619
Atgal į viršų Go down
http://highschoolmusicalfc.forumln.com
Egle
Forumo įkūrėja
Forumo įkūrėja
Egle

Pranešimų skaičius : 22

Klausimėliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimėliai   Klausimėliai EmptyPir. 08 03, 2009 11:46 am

Viva rašo:
Aš norėčiau pasiūlyti padaryti žurnalą forumo, dar siūlyčiau sukurti kuo daugiau temų, BŪTINAI sutvarkyti forumo stilių (tuo galėčiau aš pasirūpinti). Taip pritrauktume kuo daugiau žmonių Cool Dar siūlyčiau padaryti temą specialiai forumiečių kūrybai ne tik su HSM, bet ir šeip savo darbelius visus, ant temų uždėti kuo kokybiškesnius avatarus, jeigu su šiuo pasiūlymų sutiksite, aš avatarus galėsiu sudėti į šią temą o jūs juos uždėsite kur nors, ten kur jie tiks. Smile cherry Va kiek pasiūlymų turiu, manau kažkas tiks ir patiks. Smile)*

Jei tikrai galetum pakeisti forumo stiliu, tada butu labai malonu. sunny Zinau, kad su tuo tu puikiai tvarkaisi I love you
Atgal į viršų Go down
http://highschoolmusicalfc.forumln.com
Sponsored content

Klausimėliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimėliai   Klausimėliai Empty

Atgal į viršų Go down

Klausimėliai
Atgal į viršų 
Puslapis 11